Poniedziałek

Wychody
Godz. 15.30 + Augustyn Drozdowski miesięczna
Kosobudy
Godz. 16.00 + Gregorianka 21 za śp. Paweł Jędruszko
Godz. 17.00 + Danuta Bednarz miesięczna
Godz. 17.00 + Dominik Ryszard Ożga miesięczna

Wtorek

Kosobudy
Godz. 17.00 + Tadeusz Pawlik 26 r. śm Janina Kazimierz Pawlik
Godz. 17.00 + Jan Janina Maria Józef z Koczułapów Stanisław Soboń z Romaszków
Godz. 17.30 Gregorianka 22 za śp. Paweł Jędruszko
Godz. 17.30 + Władysławę Hołowińska 30 dz. śm

Środa

Kosobudy
Godz. 17.00 + Ks. Krystian miesięczna od Radlińskich i Pitwała
Godz. 17.00 + Weronika Wróbel miesięczna
Godz. 17.30 Gregorianka 23 za śp. Paweł Jędruszko
Godz. 17.30 + Kazimierz Krzywonos od Herbin i Selech

Czwartek Wszystkich Świętych

Kosobudy
Godz. 08.30 Gregorianka 24 za śp. Paweł Jędruszko
Godz. 08.30 + Maria Momot 20 r. śm

Cmentarz

Godz. 10.00 Różaniec za zmarłych
Godz. 11.30 + Za zmarłych spoczywających na cmentarzu i polecanych w modlitwie różańcowej.

Piątek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny

Kosobudy
Godz. 08.30 + Ks. Krystian Mateusza Burcon z rodziną.
Godz. 08.30 + Ks. Krystian od Kółka Różańcowego z Wólki Wieprzeckiej
Godz. 17.00 Gregorianka 25 za śp. Paweł Jędruszko
Godz. 17.00 + Ks. Krystian od Służby Zdrowia z Lipska
Cmentarz
Godz. 10.00 Różaniec za zmarłych
Godz. 11.30 + Za zmarłych spoczywających na cmentarzu i polecanych w modlitwie różańcowej.

Sobota

Bliżów
Godz. 15.00 + Ryszard Pitura miesięczna
Szewnia
Godz. 15.00 + ks. Krystian bezimiennie z Szewni
Wychody
Godz. 16.30 + Bogdan Mołdoch
Godz. 17.00 + Roman Bondyra r. śm
Kosobudy
Godz. 17.00 + Joanna Kalita
Godz. 17.30 + Ks. Krystian od mieszkańców Wierzchowin
Godz. 18.00 + Gregorianka 26 za śp. Paweł Jędruszko

Niedziela

Kosobudy
Godz. 08.30 + Ks. Krystian od mieszkańców Wierzchowin
Godz. 08.30 + Gregorianka 27 za śp. Paweł Jędruszko
Godz. 11.30 + Owsików Romaszków Czajkowskich Jusiaków
Wychody
Godz. 10.00 + Janina Aniela Pupiec
Bliżów
Godz. 10.00 + Stanisław Marianna Sarzyńscy
Szewnia
Godz. 11.30 + Leokadia Edward Romaszko.