Poniedziałek Zwiastowanie Pańskie

Kosobudy
Godz. 09.00 + Krystyna Jan Eugeniusz Kozioł z Sałabanów
Godz. 18.00 + Stanisław Chlebański 7 r. śm z Chlebańskich Jan Stefanie Maria Jakub Jan Stefan

Wychody
Godz. 17.00 + Baltazar Leokadia Szewc

Bliżów
Godz. 16.00 + Ks. Krystian Kotulski od mieszkańców Bliżowa

Szewnia
Godz. 16.00 + Ks. Krystian Kotulski od Rady Parafialnej z Szewni

Wtorek

Kosobudy
Godz. 17.00 + Sławomir Rokosz od sąsiadów Gienka z rodz.
Godz. 17.30 + Leokadia r. śm Władysław Romaszko
Godz. 17.30 + ks. Krystian Kotulski od rodz. Kukiełków
Godz. 18.00 + Gregorianka 1 Marianna Jędruszko
Godz. 18.00 + Krystyna Sałaban miesięczna

Środa

Szewnia
Godz. 16.30 + Adam Giergiel 7 dz. od pogrzebu

Kosobudy
Godz. 18.00 + Regina Gawęda 26 r. śm Krupów Gawędów
Godz. 18.00 + Paweł Jędruszko 65 r. śm.
Godz. 18.30 + Krystian Kotulski 7 dz. od pogrzebu
Godz. 18.30 + Gregorianka 2

Czwartek

Szewnia
Godz. 16.00 + Krystyna Lewusz miesięczna

Wychody
Godz. 16.00 + Łygas Jerzy 21. r. śm Bolesław Franciszkę Artymiak Karolina 11 r. śm

Kosobudy
Godz. 18.00 + Barbara Odzimek miesięczna
Godz. 18.00 + Zbigniew Sałaban 2 r. śm.
Godz. 18.30 + Krystian Kotulski od Alumna Mateusza
Godz. 18.30 + Gregorianka 3

Piątek

Kosobudy
Godz. 17.30 O zdrowie dla Andrzeja.
Godz. 17.30 + Gregorianka 4
Godz. 18.00 + Mariola Antoniewicz miesięczna
Godz. 18.00 + Waldemar Głaz 7 r. śm.
Godz. 18.30 + Ks. Krystian Kotulski od młodzieży z Parafii

Sobota

Bliżów
Godz. 14.30 O Boże błog dla Jolanty i Mieczysława Skrzyńskich
Godz. 15.00 + Jan Oberda miesięczna

Kosobudy
Godz. 18.00 Dziękczynno – Błagalna o Boże błog z racji urodzin
Godz. 18.00 + Gregorianka 5

Niedziela
Kosobudy
Godz. 08.30 + Brudnowskich Dębskich
Godz. 08.30 + Gregorianka 6
Godz. 11.30 + Genowefa Surmacz r. śm Feliks

Wychody
Godz. 10.00 + Roman Adamowicz 3 r. śm Jan Lucjan Krystynę Bogusław Adamowicz

Bliżów
Godz. 10.00 + Antoni Aniela Sarzyńscy

Szewnia
Godz. 11.30 + Winiarskich Natalia Michał Roman Izydor Florian Tadeusz Grażyna Furmańczuk Anna Kawałko.