- Dzisiaj taca przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Do kościoła wykonywana jest nowa chrzcielnica.
W kaplicach: Bliżów zbieramy na ławki, Szewnia nowe ołtarze boczne, Wychody pokrywamy wykonanie obić tapicerskich na ławkach. - W środę 16 dzień miesiąca. Dzień modlitwy ku czci św. Andrzeja Boboli.
Msza św. z modlitwą i czytaniem próśb do naszego Patrona jest transmitowana
przez Katolickie Radio Zamość o godz. 18.00. Zapraszamy na wspólną modlitwę. - Ekstremalna Droga Krzyżowa wyruszy 18 czerwca po Mszy Świętej o godz. 18.00 do Radecznicy.
- Dziękujemy za modlitwę i ofiary na inwestycje parafialne.
Codziennie modlimy się podczas Mszy św. w intencji dobrodziejów. Prosimy o modlitwę w tej intencji. - W miesiącu czerwiec – nabożeństwa czerwcowe w kościele codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
- Jest nowa książka na intencje mszalne na przyszły rok.
Od wtorku można zamawiać Msze św. telefonicznie.
Numer telefonu 502 581 660.
Prosimy dzwonić na komórkę nie na stacjonarny. - Pamiętajmy, że obowiązują zasady bezpieczeństwa podczas wszystkich nabożeństw: maseczki, dezynfekcje rąk związane z pandemią.
- Zmarł Przegon Jan z Bliżowa. Ze złożonych podczas pogrzebu ofiar na tacę będą odprawione Msze św. w siódmy i trzydziesty dzień od śmierci oraz dodatkowo 4 Msze św. miesięczne. „Zdrowaś Mario”




