Lista proboszczów Rzymskokatolickich od roku 1918:
O Dominik T.J. organizator parafii,
ks. Stanisław Soszyński prob. od …10. 1918 r do 7.07. 1928r ;
ks. Henryk Dubiszewski prob. od 8.07.1928 do 8.12.1934 r;
ks. Adam Tabisiak prob. od 8.12.1934 do 3.04.1939 r;
ks. Andrzej Busiuk prob od 3.04.1939 do 1.09.1939 r;
ks. Franciszek Kapalski chwilowy administrator;
ks. Władysław Mich chwilowy administrator;
ks. Mieczysław Karpiński administrator od 20.09. 1939 do 28.01.1940 r;
ks. Franciszek Kapalski administrator od 28.01.1940 r do 4.07.1940 r;
ks. Jerzy Bielecki redemptorysta administrator tymczasowy,
ks. Jan Chlebicki administrator od 08. 1940 do 29.08. 1941;
ks. Jakub Kopciński administrator od 29.08.1941 do 1948;
ks. Kazimierz Żydowo administrator 1948 do 1957;
ks. Stanisław Malikowski prob od 28.02.1957 do 15.09.1974;
ks. Jan Strep od 15.09.1974 do 23.06.1979r;
ks. Eugeniusz Pikuła prob. od 23.06.1979 r. do 31.12.1985r;
ks. Stanisław Żytkowski prob. od 31.12.1985 r. do 23.02.1990 r;
ks. Józef Zdybel prob. od 23.02.1990 r. do 26.10.2008 r.
ks. Janusz Raczyński prob. od 26.10.2008 r. do 28.06.2011 r;
ks. Józef Zwolak prob. od 28.06.2011 r.