Poniedziałek
Kosobudy
Godz. 17.30 + ks. Krystian Kotulski 30 dz. śm.
Godz. 18.00 + Tymicki Bartłomiej 20 r. śm od koleżanek i kolegów
Godz. 18.00 + Bogusławę Gala 7 dz. po pogrzebie.
Godz. 18.30 O Boże błog. i szczęśliwie zdanie matury dla Przemka.
Godz. 18.30 + Gregorianka 21 Marianna Jędruszko

Wtorek
Szewnia
Godz. 16.00 + Ewa Tyrka 7 dz. śm.
Kosobudy
Godz. 17.30 + Leszek Karpiński 2 r. śm
Godz. 17.30 + ks. Krystian Kotulski od rodz. i uczniów kl. I ze Szkoły w Wólce Wieprzeckiej
Godz. 18.00 + Stefanię r. śm Babula Orłowskich Sampławskich Ćmiel.
Godz. 18.00 + Gregorianka 22 Marianna Jędruszko

Środa
Kosobudy
Godz. 17.30 + Gregorianka 23 Marianna Jędruszko
Godz. 17.30 + Stanisław Litwiniec 2 r. śm
Godz. 18.00 + Stanisław Amelia Zdzisław Przygon Zofia Józef Czyż
Godz. 18.00 + Władysław Wróbel

Czwartek M. Bożej Królowej Polski
Kosobudy
Godz. 08.30 W intencji Straży z Kosobud i Wólki Wieprzeckiej
Godz. 08.30 + Gregorianka 24 Marianna Jędruszko
Godz. 08.30 + Ks. Krystiana Kotulskiego od Straży z Kosobud i Wólki Wieprzeckiej
Godz. 11.30 + Władysław Pupiec 10 r. śm Szymon Maria Stanisławę Pupiec Kazimierz Adam Eugenia Janina Sztafij z rodz. Nakoniecznych.
Wychody
Godz. 10.00 + Feliks Adamowicz
Bliżów
Godz. 10.00 W intencji Straży z Bliżowa
Szewnia
Godz. 11.30 W intencji Straży z Szewni.

Piątek
Bliżów
Godz. 16.00 + Kazimierz Gancarz 2 r. śm
Godz. 16.30 + Gregorianka 25 Marianna Jędruszko
Szewnia
Godz. 16.00 + Krystyna Lewusz miesięczna
Godz. 16.30 + ks. Krystian Kotulski od KGW
Wychody
Godz. 18.00 + Momot Natalia
Godz. 18.30 + Chwiejczak Bolesław 49 r. śm Marianna Leon Zygmunt
Kosobudy
Godz. 18.00 + Stanisław Helena Koczułap Andrzej Czuk
Godz. 18.30 + Michał Sokliński 26 r. śm Maria

Sobota
Bliżów
Godz. 15.30 + Michał Kowalczuk
Godz. 16.00 + Gałan Władysław
Szewnia
Godz. 16.00 + Leokadia Józef Gancarz Tekla Siwak Paweł Maria Józef Jan Maria Jan Kowalczuk
Wychody
Godz. 17.30 + Zdzisław Pitwała miesięczna
Godz. 18.00 + Genowefa r. śm Muszyńskich
Kosobudy
Godz. 17.30 + Gregorianka 26 Marianna Jędruszko
Godz. 18.00 + Bolesław Piotrowski 46 r. śm Antoninę Józef Anastazja Józef Koczułap Burcon Stanisławę Roman.
Godz. 18.30 + Czerwieniec Władysław.

Niedziela
Kosobudy
Godz. 08.30 + Bronisławę Szwal 4 r. śm Roman Szwal
Cmentarz
Godz. 10.45 Różaniec za zmarłych
Godz. 12.00 + Za zmarłych spoczywających na cmentarzu i polecanych w wypominkach.
Wychody
Godz. 10.00 + Andrzej Zofia Kyc
Bliżów
Godz. 10.00 + Oberda Zofia z. d. Greszta
Szewnia
Godz. 08.30 + Gregorianka 27 Marianna Jędruszko