Poniedziałek 

Kosobudy                   

Godz. 17.00 + Kazimierz Pawlik 45 r śm Janina Tadeusz Jan Anastazja

Godz. 17.30 + Janina Ryń 7 dz. śm

Wtorek

Kosobudy

Godz.   17.00 + Antoninę Jan z Kondrakiewiczów Tyszków

Środa

Kosobudy                   

Godz. 9.00 + Kornelia Szumiło 14 r śm Stanisław Zbigniew Dominik Joanna Sierkowska z Burcanów Kawalów Charkotów.

Godz. 17.00 + Kozioł Krystyna 8 r śm Antoni Katarzyna Sowa Mikołaj Anna z Kozioł.

Godz. 18.00 O Boże Błog. dla Marii w 60 r urodzin

Wychody

Godz. 17.00 + Stanisław Segieda 9 r śm Szymon Julia z Tymurów.

Bliżów

Godz. 15.00  + Stefania Przegon  Piotr Wiesław

Szewnia

Godz. 15.00 + Rak Mieczysław Kazimierę Ryszard Stanisław

Godz. 15.30 + Damian Sokoliński 5 r śm

REKOLEKCJE

Czwartek

Kosobudy   

Godz. 9.00 + Józef 16 r śm Bronisławę Marek Lepa

Godz. 18.00 + Henryk Macheta 4 r śm Henrykę Leszek Zbigniew Mateusz Macheta

Godz. 18.00 + Sokoliński Michał Aniela Michał Stanisław Dolina Stanisław Franciszkę Zofia Wojciech Anna Ścirka

Wychody

Godz. 16.00 + Zofia Pasieczna

Szewnia

Godz. 17.00 + Maciej Bolesław Stanisław Leokadia z Draganów Jan Maria Greszta Małgorzata Greszta 5 r śm

Godz. 17.00 + Kazimierę Igor Nadra Teresa Jan Kalita                                      

Piątek

Kosobudy                   

Godz. 9.00 + Stefanię 27 r śm Józef Stanisławę Józef z Goździuków

Godz. 18.00 + Andrzej Rudy o życie wieczne po nieszczęśliwym wypadku

Godz. 18.00 + Janina Kowalczuk 4 r śm Józef Kowalczuk 12 r. śm

Bliżów

Godz. 16.00 + Irena Nawój miesięczna

Godz. 16.00 + Helena Małyszek

Sobota

Kosobudy                   

Godz. 8.00 O pokój wewnętrzny w pewnej intencji pewnej osoby.

Godz. 18.00 + Antoni Lewczuk 10 r śm Ryszard 10 r śm Lewczuk Kazimierę z Lewczuków Gruszkiewiczów Karolina Bura.

Bliżów

Godz. 10.30 + Korkosz Kazimierz 20 r śm

Szewnia

Godz. 12.00 + Jan Kalita

Godz. 12.00 + Z Wajlerów Janina Tekla Bronisław  Waldemar Stanisław z Galantów Kamila Marianna

Wychody

Godz. 16.30 + Mazurek Czesława od Kółka Różańcowego z Kol. Hubale

Niedziela

Kosobudy

Godz. 8.30  + Król Tadeusz 27 r śm Waleria

Godz. 11.30  + Edward r śm Janina Władysław Zwolak z rodz.

Wychody

Godz. 10.00 + Aniela Władysław Król Halina Ryń

Bliżów

Godz. 10.00 + Władysław Szwal Stefania

Szewnia

Godz. 11.30 + Eugenia Bolesław Romaszko.